Dobry dentysta Tychy pomoże uzyskać ci zdrowy i piękny uśmiech

Twoje żeby nie są białe, a do tego nierówne. Boisz się uśmiechać? Nie musisz tak żyć. Jak najszybciej udaj się do dentysty, by zajął się twoim uzębieniem. To bardzo ważne. Wbrew pozorom nie wymaga to wcale dużej pracy. Trzeba tylko wiedzieć, jak się za to zabrać.

Jak wybielić zęby?

Zęby z żółtawym nalotem bardzo prosto można wybielić. W większości gabinetów stosuje się tzw. metodę nakładkowa, która polega na tym, że nakłada się specjalne nakładki wypełnione preparatem o dużym stężeniu środka wybielającego. Oczywiście o ilości stosowanej substancji każdorazowo decyduje stomatolog. Metoda nakładkowa jest jednak najczęściej wybierana. Dobry dentysta Tychy pomoże ci uzyskać zdrowy i śnieżnobiały uśmiech. Trzeba jednak wiedzieć, ze wybielanie zębów, wbrew pozorom nie jest takie szybkie. Żeby uzyskać zadowalający efekt, potrzeba co najmniej kilka wizyt, jednak potem ma się już spokój na dłuższy okres czasu. Jeśli z kolei chcemy wybielić żeby z powodu specjalnej okazji, np. jubileuszu, uroczystości rodzinnej, wesela, możemy skorzystać z wybielania z wykorzystaniem lampy typu LED. W ten sposób można bardzo prosto uzyskać efekt może w czasie jednej wizyty. Niestety, ma to taki minus, że takie zabiegi nie są trwale i w zasadzie będą dobrym rozwiązaniem tylko na samej uroczystości.

Wyprostuj zęby

Ważne jest, by wyprostować zęby. Tutaj trzeba zastosować specjalny aparat ortodontyczny. Wiele osób jednak krepuje się go zakładać. Uważają, że to wstyd i że można zostać wyśmianym. O ile w przypadku dzieci aparat ortodontyczny jest czymś zupełnie normalnym, to jednak dorośli maja pewne opory przed jego zastosowaniem. Wynika to z wielu niedogodności. Przede wszystkim pokutuje stereotyp, ze noszenie aparatu korekcyjnego jest po prostu wstydliwe i lepiej się za to nie zabierać. Trzeba jednak wiedzieć, że obecnie produkowane aparaty są dość dyskretne. Dobry dentysta z Tych jest w stanie dopasować model, który będzie idealnie przystosowany do zębów, a dodatkowo będzie wykonany z przezroczystych elementów, przez co będzie on praktycznie niewidoczny. Można także zdecydować się na zamontowanie aparatu ortodontycznego po wewnętrznej stronie zębów. Tym sposobem będzie on już zupełnie niewidoczny. Niestety, taka usługa jest bardzo droga i niewiele osób na nią stać. To powoduje, że wciąż często stosowany jest aparat sztandarowy z metalowymi elementami, który jest widoczny, ale ludzie decydują się na jego zakładanie.

Recent Posts

Recent Comments

Categories

pozycjonowanie

kathleen leightoon Written by:

Be First to Comment

Leave a Reply