Lepsze doznania z seksu. Ginekologia plastyczna pomaga kobietom

Wiele kobiet narzeka na swoje życie seksualne, a odpowiedzialne są za to problemy z wargami sromowymi, które mają defekty natury anatomicznej. I tutaj na scenę wkracza ginekologia plastyczna. Przeczytaj ten artykuł i zobacz, w jaki sposó pomaga ona kobietom.

Jakie czynniki wpłwają na satysfakcjonujące życie seksualne kobiet?

Satysfakcja płynąca ze współżycia z partnerem jest dla kobiety wypadkową bardzo wielu czynników. Pierwszy to niewątpliwie aspekt psychologiczny – kobieta musi czuć się kochana i akceptowana przez swojego partnera – tak naprawdę gdy ten aspekt zostanie spełniony, wówczas jej partner nie musi być ani mistrzem świata w grach łóżkowych, ani nie musi zapewnić jej kilku orgazmów pod rząd, by poczuła, że było jej dobrze. Drugi z czynników, również psychologiczny, to akceptacja własnego ciała, poczucie pewności siebie, świadomość własnej atrakcyjności. Gdy kobieta nie została obdarzona ciałem bogini i twarzą modelki, musi przez lata borykać się ze swoimi kompleksami i albo próbować coś zmienić w swoim wyglądzie, albo w końcu zaakceptować i naprawdę polubić siebie taką jaką jest. To drugie jest zdecydowanie trudniejsze, ale gdy się osiągnie upragniony wygląd, można tego dokonać znacznie szybciej niż drogą psychoterapii.

Bez kompleksów. Popraw komfort swojego życia

Również w obszarze narządów płciowych kobiety często miewają kompleksy – ich wagina często nie wygląda tak, jakby sobie tego życzyły, szczególnie po porodach. Ginekologia plastyczna pomaga się uporać z defektami natury anatomicznej pochwy, a także z jej deformacją po porodzie. Zabiegi chirurgii plastycznej w obszarze narządów płciowych pomagają odzyskać dawny wygląd, elastyczność i ciasnotę pochwy, ale dają kobiecie też coś o wiele ważniejszego – podnoszą jej samoocenę! Dzięki ładniejszej pochwie kobieta będzie bardziej skłonna iść do łóżka z własnym mężem i zaproponować mu coś więcej niż stosunek pod kołdrą i to po ciemku. Jeśli jest stanu wolnego – będzie bardziej otwarta na nowe znajomości i seksualne przygody, ponieważ nie będzie się wstydziła iść do łóżka z nowo poznanym mężczyzną. Bardzo często brak satysfakcji ze współżycia u kobiet wynika nie z niedomagań partnerów w tej kwestii, ale z własnych kompleksów i uprzedzeń – kobiety nie angażują się w stosunek, krępują się, stąd też nie podejmują inicjatywy i nie cieszą się seksem – a ich partnerom brak cierpliwości, by leczyć ich kompleksy.

Recent Posts

Recent Comments

Categories

pozycjonowanie

antonio bao Written by:

Be First to Comment

Leave a Reply