Medycyna estetyczna miejsc intymnych – labioplastyka

Są tematy o których mówi się niestety bardzo mało. Cały czas większość z nas boi się poruszania tematów związanych z intymnością, seksualnością, co prowadzi często do dezinformacji i powstawaniu różnego rodzaju mitów. Czas, aby sprawy intymne były głośno i wyraźnie poruszane, zwłaszcza te związane z poczuciem naszej atrakcyjności. Poruszę w moim tekście jeden z problemów, jakim jest defekt lub asymetryczność warg sromowych.

Problemy natury intymnej

Nic tak nie obniża naszej samo oceny jak przerośnięte lub niesymetryczne wargi sromowe. Jest to związane nie tylko z dyskomfortem związanym z noszeniem obcisłych ubrań lub przy uprawianiu różnego rodzaju sportów, ale przede wszystkim jest bardzo wstydliwe w łóżku. Kobiety przestają czuć się atrakcyjne, a co za tym idzie, unikają stosunków z partnerem. Sytuacja ta nigdy nie będzie korzystna dla żadnej ze stron i może doprowadzić do rozstania. W ekstremalnych sytuacjach problem ten może również oznaczać dokuczliwy ból przy chodzeniu, co jest związane z obcieraniem się warg. Istnieje na to rozwiązanie, dzięki któremu pozbędziemy się naszych problemów.

Zabieg, na który decyduje się wiele kobiet

Labioplastyka jest coraz popularniejszych zabiegiem. Do głównych celów tego zabiegu można zaliczyć między innymi korektę asymetrii warg sromowych dużych i małych, korektę przerostu warg sromowych dużych i małych, poprawę wyglądu warg sromowych, odmłodzenie wyglądu narządów płciowych lub rekonstrukcję naprawczą warg sromowych. Labioplastyka wymaga ogromnej precyzji i doświadczenia ze strony specjalisty. Najpierw należy spotkać się z lekarzem, który oceni, czy pacjenta może zostać zakwalifikowana do zabiegu. Niestety, ale nie wszystkie kandydatki mogą podjąć się tego zabiegu. Dozwolone są tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy specjalista stwierdzi, że dzięki zabiegowi nastąpi wyraźna zmiana wyglądu naszych organów płciowych. Najczęściej planowanych jest kilka konsultacji, aby dokładnie przygotować pacjentkę na zabieg.

Recent Posts

Recent Comments

Categories

pozycjonowanie

Be First to Comment

Leave a Reply